בת שבע

Group of people at the gym exercising with free weights

להקת בת-שבע תעלה בתחילת מאי יצירה חדשה מאת שרון אייל, כוריאוגרפית הבית של הלהקה. גם ביצירה זו עובדת שרון אייל עם קבוצת היוצרים שמלווה אותה ביצירותיה האחרונות בארץ ובחו”ל:  גיא בכר, שותף ליצירה, המוסיקאי אורי ליכטיק ומעצב התאורה אבי יונה בואנו (במבי). את התלבושות מעצבים שרון אייל וגיא בכר ועיצוב פס הקול הוא של שרון אייל, גיא בכר ואורי ליכטיק. היצירה מבוצעת על ידי 21 רקדני הלהקה: יניב אברהם, דניאל אגמי, רייצ’ל אוסבורן, אייר אלעזרא, ניר בניטה, שחר בנימיני, שני גרפינקל, מתן דוד, מתן דסקל, תום ויינברגר, ארז זוהר, עדי זלטין, דאג לת’רן, אנדראה מרטיני, בשמת נוסן, מיכל סייפן, בובי סמית’, אריאל פרידמן, איאן רובינסון, אלה רוטשילד וגיא שומרוני.

שרון אייל על העבודה: “אני מרגישה שאני בתהליך אין סופי ושהיצירה ”Bill ממשיכה את עבודותיי האחרונות ‘מקארובה קביסה’ ו- ‘Killer Pig’. ל- ‘Bill’ הגעתי מוכנה עם קונספט מאוד בהיר, היה קל לדבר ולהסביר מה אני רואה ומדמיינת, יכולתי למלל את העבודה בצורה מאוד מדוייקת.

הבא »
אני אוהבת את הרקדנים בעיקר כשאני רואה אותם בהכפלה של כל הקבוצה כאחד. ב-Bill בחרנו בתלבושות מינימליסטיות, כהמשכיות בתהליך שהחל ב’מקארובה קאביסה’. התלבושות משרתות את העבודה, צבע הגוף נוצר כדי לאפשר אופציות חדשות, תאורה שצובעת בכל צבע אפשרי, חלל שסופג תחושת אור ובגד שהוא סוג של עירום. הבגד האחיד, צבע העור והעיניים הזהות מאחדות את כל הקבוצה ומוציאות את הנשמה והפיזיות המיוחדת של כל רקדן ורקדן”.

This entry was posted on February 8, 2013. Bookmark the permalink.